MEMBERS

Mike/Lisa Bare Rushville, IN

Shell Valley/351 Windsor

John/Karen Czarnecki  Sunman, IN 
Midstates/351 Cleveland

Terry/Sherry Gentry

Noblesville, IN

Superformance/392 Stroker

Wes Kitchen

Indianapolis, IN

Factory Five

Jeff/Nancy Kleiner  

Bloomington, IN

Factory Five/Fuel Injected Windsor

Bob/Diane Lennon

Noblesville, IN

Superformance/418 Stroker

Peter/Arline Sell

Valparaiso, IN

Factory Fivel Daytona Coupe

Randy/Debbie Powell

Fishers, IN

Superformance/428 Police Interceptor

MORE INFO AND PHOTOS TO COME:

Rick Boone

Chris  Diasio                                                                    Back Draft              

Bryan Fleischmann                    Indianapolis, IN           Back Draf/427

David/Chandra Freeman           Cicero, IN                    Factory 5/4.0

Brian Henry                                 MotorVault                  Back Draft Dealer

John/Angela Linville                  Batesville, IN               Factory 5/Coyote 5.0

Richard/avie Sue Litov              Evansville, IN               Factory 5/427

Tim Love                                     Lebanon, IN                 Superformance/351

James/ Charlene McDaniel       Pittsboro, IN                Factory 5

Holly/Don Schuffert                   Westfield, IN                Factory 5

Aaron/Laurie Sokeland              Bloomington, IN         Factory 5 Daytona

Josh Stiegman                           Indianapolis, IN           Back Draft Dealer

Kent/Jill Supancik                      Fshers, IN                    Back Draft/Coyote 5.0

Rick/Debbie Yeager                   Boonville, IN                                                         

John/Margie Shumaker  Indianapolis, IN

Factory Five 4.6 SOHC

Joel/Mary Hall  

Pittsboro, IN

Factory Five

Nigel Bloom


Superformance

Todd Clark

  Rowen Classics/408 Cleveland Stroker

Doug/Sarah Obermeyer

 Batesville, IN  

Back Draft/Ford Racing 427  

Jon/Tiffany Reneberg

Zionsville, IN


Mike Schmidt

Kokomo, IN

ERA

Erin Snowden

McCordsville, IN

Back Draft/427

Tom Walgamuth

West Lafayette, IN

Herb Adams



Larry/Geralyn Webb  

Greenwood, IN

Street Beast

Ralph/Linda Shive

Niles, MI


Mark/Marianne Beesley

Carmel, IN

Superformance 351 Stroker

Keith Henlin

Fort Wayne, IN

Superformance

Tim Love

Lebanon, IN

Superformance 351

Wavy/Veda Smith

Valparaiso, IN

Factory Five